|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правите со веќе непотребните работи о...
19.10.2015 17:48:28   
mommy_angels RR
Се што имам давам на сестра ми(нејзиното дете е помало),а некои од работите ги давам и во акцијата "Од дете за дете",што се организира во градинка секоја година.Оние ,пак,ептен износените се спакувани и на таван(зашто стојат ,не се знае,ама ете нека постојат user posted image )

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Што правите со веќе непотребните работи о...
20.10.2015 9:51:27   
Snowhite RR
И кај нас во градинка сега ќе има акција за давање на алишта на деца на кои им треба, па планирам се што имам дома смалено да го исперам и да го дадам. Само неколку чувам бебешки што се стварно нови и поубави за од брат ми кога ќе имам внуче, макар што се мислам и нив да ги дадам, не дека тие нема да можат да си купат, ама така ми се преубави и не ми се даваат.
Претходно му имав дадено на едни пријатели, се што му беше смалено на М, му дадов за нивното детенце

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Што правите со веќе непотребните работи о...
21.10.2015 15:16:29   
vezilka RR
Јас од Никола давам на внукот, од внукот прибирам за Јосиф, а од Јосиф пакувам за друг внук. Хехе што останува од најмалово пакувам и носам во градинка во акцијата Од дете за дете.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Што правите со веќе непотребните работи о...
21.10.2015 16:57:37   
MamaKiki
љубоморно ги чувам за второ user posted image иако се машки а мечтаам за девојче user posted image а после тоа сигурно ке ги поклонам на мои блиски, исто е и со помагалата џампер, релаксатор, дубак, кенгур, транспортер и слично ги чувам и не ги нудам на користење на пријатели.. себично можеби ама мене никој ништо не ми понудил од опрема па не нудам ни јас user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?