|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Приватна vs.Државна Болница  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Ikana 79058 9.7., 14.48
scared RR
Предупредуваме: Во која болница се породивте?  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1077 mamicka 357883 26.4., 14.45
mimidjon
Предупредуваме: Тој ден...  
[Страница: 2 3 4 ]
91 biljanaM 45572 17.7., 12.17
Melanija RR
 
Частење на докторите и сестрите  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
173 Sara 55118 5.6., 02.20
sonc90
Отворање на болницата "Св.Лазар"  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Еца 57699 11.12., 17.32
Bethany
Што и се носи на родилка во посета?  
[Страница: 2 ]
43 Палешка РР 22856 25.11., 11.48
blond
PREMESTENO: Гинеколози - препораки   0 Julie1 11123 9.9., 17.58
Dilina
пријателки од болница  
[Страница: 2 ]
48 mami 20375 24.12., 21.12
bucko mal RR
Припрема за породување  
[Страница: 2 3 ]
64 Еца 41999 31.3., 20.04
Nadia
Породување дома  
[Страница: 2 ]
38 banica 21955 12.12., 16.31
Fiao
Породување од друг град во Скопје ?   7 Belo_Oblache 15504 24.5., 12.48
2mama
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?