|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Тој ден...  
[Страница: 2 3 4 ]
91 biljanaM 46076 17.7., 12.17
Melanija RR
Предупредуваме: Приватна vs.Државна Болница  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Ikana 79875 9.7., 14.48
scared RR
Предупредуваме: Во која болница се породивте?  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1077 mamicka 360886 26.4., 14.45
mimidjon
 
Што и се носи на родилка во посета?  
[Страница: 2 ]
43 Палешка РР 23086 25.11., 11.48
blond
Частење на докторите и сестрите  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
173 Sara 55860 5.6., 02.20
sonc90
Припрема за породување  
[Страница: 2 3 ]
64 Еца 42336 31.3., 20.04
Nadia
пријателки од болница  
[Страница: 2 ]
48 mami 20578 24.12., 21.12
bucko mal RR
Породување од друг град во Скопје ?   7 Belo_Oblache 15642 24.5., 12.48
2mama
Породување дома  
[Страница: 2 ]
38 banica 22167 12.12., 16.31
Fiao
Отворање на болницата "Св.Лазар"  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Еца 58144 11.12., 17.32
Bethany
PREMESTENO: Гинеколози - препораки   0 Julie1 11239 9.9., 17.58
Dilina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?