|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  40 41 42 43 [44]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Во која болница се породивте?
29.1.2016 8:59:14   
Neurotoxin RR
Посети нема, ама може да дојдат до влезна врата кај родилките и ти да излезеш, а внатре не (едино ако имаш некој човек па да дозволи) ама не е убаво, сепак тоа се жени кои родиле, во нивните соби има мали бебиња, не би сакала да дојде некој од надвор а бебето тука да лежи родено пред неколку часа.

(Одговор на членот Despinka)
Непосредна врска до пораките: 1076
   RE: Во која болница се породивте?
29.1.2016 13:25:26   
Despinka
Da da ima logika jasno... Fala ti mnogu imaj ubav den :)

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 1077
   RE: Во која болница се породивте?
26.4.2016 14:45:36   
mimidjon
Здраво девојки ,дали има некој информација како оди договорот за порагај во Систина ,унапред колку се прави што вклучува зошто нешто слушнав за во санте се плакало капар и од 29 тата недела прегледите ти се бесплатни ,се јавив и во систина и ми го кажаа истото потпишуваш договор ,плакаш капар 4000 ден и одбираш доктор но ме интересира како е навистина тоа во пракса?

(Одговор на членот Despinka)
Непосредна врска до пораките: 1078
Страница:   <<   < Претходна страница  40 41 42 43 [44]
Страница: <<   < Претходна страница  40 41 42 43 [44]
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?