|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Во која болница се породивте?  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1077 mamicka 289003 26.4., 14.45
mimidjon
Предупредуваме: Приватна vs.Државна Болница  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Ikana 72520 9.7., 14.48
scared RR
Предупредуваме: Тој ден...  
[Страница: 2 3 4 ]
91 biljanaM 41523 17.7., 12.17
Melanija RR
 
Частење на докторите и сестрите  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
173 Sara 49775 5.6., 02.20
sonc90
Отворање на болницата "Св.Лазар"  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Еца 54736 11.12., 17.32
Bethany
Припрема за породување  
[Страница: 2 3 ]
64 Еца 39274 31.3., 20.04
Nadia
пријателки од болница  
[Страница: 2 ]
48 mami 18748 24.12., 21.12
bucko mal RR
Што и се носи на родилка во посета?  
[Страница: 2 ]
43 Палешка РР 21078 25.11., 11.48
blond
Породување дома  
[Страница: 2 ]
38 banica 20351 12.12., 16.31
Fiao
Породување од друг град во Скопје ?   7 Belo_Oblache 14363 24.5., 12.48
2mama
PREMESTENO: Гинеколози - препораки   0 Julie1 10265 9.9., 17.58
Dilina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali imate fobija od nesto?

Da (67%)

Ne (33%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!