|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Во која болница се породивте?  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1077 mamicka 358516 26.4., 14.45
mimidjon
Предупредуваме: Приватна vs.Државна Болница  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Ikana 79259 9.7., 14.48
scared RR
Предупредуваме: Тој ден...  
[Страница: 2 3 4 ]
91 biljanaM 45700 17.7., 12.17
Melanija RR
 
Отворање на болницата "Св.Лазар"  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Еца 57800 11.12., 17.32
Bethany
Частење на докторите и сестрите  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
173 Sara 55298 5.6., 02.20
sonc90
Припрема за породување  
[Страница: 2 3 ]
64 Еца 42095 31.3., 20.04
Nadia
Што и се носи на родилка во посета?  
[Страница: 2 ]
43 Палешка РР 22918 25.11., 11.48
blond
Породување дома  
[Страница: 2 ]
38 banica 22027 12.12., 16.31
Fiao
пријателки од болница  
[Страница: 2 ]
48 mami 20432 24.12., 21.12
bucko mal RR
Породување од друг град во Скопје ?   7 Belo_Oblache 15539 24.5., 12.48
2mama
PREMESTENO: Гинеколози - препораки   0 Julie1 11148 9.9., 17.58
Dilina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?