|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 29861 21.3., 13.00
marchi
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 209420 19.2., 14.32
Veronica_Lia
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 92078 23.1., 13.28
miana
 
Бутици за детска облека  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
163 vesna_kr 105643 21.9., 18.57
Nina.Nina
свои играчки или туѓите?   19 mami 12912 21.9., 18.56
Nina.Nina
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 80541 14.4., 12.06
anaana
Детска опрема  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 nina 65841 31.3., 14.03
lolla RR
Вреќичка за спиење или ќебе?  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
249 mami 64895 23.3., 19.13
Kvisko
Зимска опрема   9 mami 12860 17.1., 17.42
lukajana RR
Каков душек да одбереме за дете?   12 Bethany 18977 17.1., 14.12
Snowhite RR
Велосипед за деца  
[Страница: 2 3 ]
52 big_mama817 37776 24.11., 17.57
MamaKiki
Детска постелнина  
[Страница: 2 ]
30 mis. 32678 24.11., 15.48
marchi
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 32731 2.11., 10.21
Felly RR
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 40938 30.10., 21.22
MamaKiki
Made in China  
[Страница: 2 ]
38 Еца 19613 29.10., 11.59
MamaKiki
Ортопедски чевли или не?  
[Страница: 2 3 ]
58 BILJANA_G 40435 27.10., 11.33
sandriana RR
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 29754 26.10., 17.33
MamaKiki
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 32012 24.10., 17.35
lukajana RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 24128 23.10., 10.50
marchi
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 18640 21.10., 16.57
MamaKiki
Зимски обувки и јакна  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 Јасминка 74544 21.10., 15.35
MamaKiki
детски игралишта   23 big_mama817 14708 22.5., 09.39
mommy_angels RR
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 18620 31.10., 10.01
Mila mamicka
Гума за пливање/мускули/чамче   8 Felly RR 13259 10.7., 16.24
Felly RR
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 80316 18.2., 23.50
Defne90 RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?