|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 26534 21.3., 13.00
marchi
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 193771 19.2., 14.32
Veronica_Lia
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 86663 23.1., 13.28
miana
 
Бутици за детска облека  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
163 vesna_kr 96090 21.9., 18.57
Nina.Nina
свои играчки или туѓите?   19 mami 11281 21.9., 18.56
Nina.Nina
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 71708 14.4., 12.06
anaana
Детска опрема  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 nina 59667 31.3., 14.03
lolla RR
Вреќичка за спиење или ќебе?  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
249 mami 57476 23.3., 19.13
Kvisko
Зимска опрема   9 mami 10977 17.1., 17.42
lukajana RR
Каков душек да одбереме за дете?   12 Bethany 16857 17.1., 14.12
Snowhite RR
Велосипед за деца  
[Страница: 2 3 ]
52 big_mama817 34180 24.11., 17.57
MamaKiki
Детска постелнина  
[Страница: 2 ]
30 mis. 29482 24.11., 15.48
marchi
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 29157 2.11., 10.21
Felly RR
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 35371 30.10., 21.22
MamaKiki
Made in China  
[Страница: 2 ]
38 Еца 17356 29.10., 11.59
MamaKiki
Ортопедски чевли или не?  
[Страница: 2 3 ]
58 BILJANA_G 35667 27.10., 11.33
sandriana RR
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 25507 26.10., 17.33
MamaKiki
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 28153 24.10., 17.35
lukajana RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 20917 23.10., 10.50
marchi
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 16052 21.10., 16.57
MamaKiki
Зимски обувки и јакна  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 Јасминка 67565 21.10., 15.35
MamaKiki
детски игралишта   23 big_mama817 12977 22.5., 09.39
mommy_angels RR
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 16102 31.10., 10.01
Mila mamicka
Гума за пливање/мускули/чамче   8 Felly RR 11637 10.7., 16.24
Felly RR
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 72171 18.2., 23.50
Defne90 RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

без ОСЕТ
daki

Ако имате мало дете и во вашата куќа свекорт и свекрвата ја викаат другата внука на гости да ја почуваат, покрај тежината на вашето дете ВИЕ........

ќе ќутите и помагате (33%)

ќе си одите кај мама додека ја /го чуваат др внук/а (23%)

ќе се нервирате зошто толку гужва а не сте си слободни со вашето дете (18%)

не сте должни да чувате (18%)

ќе се скарате со таа што го пуштила (1%)

или нешто друго пишете во коментари молам? (6%)


Број на сите гласови: 87

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!