|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 26153 21.3., 13.00
marchi
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 191245 19.2., 14.32
Veronica_Lia
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 85878 23.1., 13.28
miana
 
Бутици за детска облека  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
163 vesna_kr 94697 21.9., 18.57
Nina.Nina
свои играчки или туѓите?   19 mami 11139 21.9., 18.56
Nina.Nina
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 70529 14.4., 12.06
anaana
Детска опрема  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 nina 58756 31.3., 14.03
lolla RR
Вреќичка за спиење или ќебе?  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
249 mami 56390 23.3., 19.13
Kvisko
Зимска опрема   9 mami 10834 17.1., 17.42
lukajana RR
Каков душек да одбереме за дете?   12 Bethany 16608 17.1., 14.12
Snowhite RR
Велосипед за деца  
[Страница: 2 3 ]
52 big_mama817 33729 24.11., 17.57
MamaKiki
Детска постелнина  
[Страница: 2 ]
30 mis. 29035 24.11., 15.48
marchi
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 28703 2.11., 10.21
Felly RR
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 34757 30.10., 21.22
MamaKiki
Made in China  
[Страница: 2 ]
38 Еца 17069 29.10., 11.59
MamaKiki
Ортопедски чевли или не?  
[Страница: 2 3 ]
58 BILJANA_G 35064 27.10., 11.33
sandriana RR
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 24957 26.10., 17.33
MamaKiki
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 27734 24.10., 17.35
lukajana RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 20595 23.10., 10.50
marchi
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 15793 21.10., 16.57
MamaKiki
Зимски обувки и јакна  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 Јасминка 66603 21.10., 15.35
MamaKiki
детски игралишта   23 big_mama817 12738 22.5., 09.39
mommy_angels RR
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 15880 31.10., 10.01
Mila mamicka
Гума за пливање/мускули/чамче   8 Felly RR 11466 10.7., 16.24
Felly RR
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 71111 18.2., 23.50
Defne90 RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Име за бебе
Alexia04

Здраво р-рајки. Јас сакам да Ве замолам за помош. Ни треба име за бебенце, кумови сме викендов. Родителите ни понудија нешто, т.е. ние ги прашавме за предлози, па ете ни предложија:

Петра (23%)

Лепосава (3%)

Маја (32%)

Емилија (29%)

Наташа (13%)


Број на сите гласови: 397

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!