|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Овековечете ги Вашите слики

slikionline.com, 5.3.2012
Фототехника преку интернет страната slikionline.com, ќе ни овозможи да ги овековечиме нашите слики од семејството, партнерот, дечињата, пријателите...
Клучни зборови:

image
/21


 

 

Заштедете време и пари, нарачајте директно преку интернет.

 

Можете да направите онлајн порачка на слики од различни извори (ЦД, Фото апарати) директно преку интернет www.slikionline.com. Плаќањето се врши преку www.paypal.com ,а испораката на нарачаните слики се врши за 5-9 работни денови по пошта.

 

Slikionline.com е производ на фирмата „Фототехника“ од Р. Бугарија. Во текот на 90-те години фирмата „Фототехника“ изгради цврста мрежа од 30 фото атељеа во Софија. „Фототехника“ го има и еден од најголемите сајтови за онлајн нарачка на слики во Бугарија www.snimkitevi.com. Во работата се користат копир апарати на фирмата Fuji, која според општото мислење е една од најдобрите во светот. Хартијата за копирање е со одличен квалитет, произведена во Германија од марката Tura, за која сме официјални претставници во Бугарија. Преку сајтот www.slikionline.com Фототехника сака да понуди на македонскиот пазар слики со ниски цени и висок квалитет. Во иднина следуваат уште многу новости и можности за овековечување на Вашите фотографии. Порачката може да се направи од Вашиот компјутер и готовите слики ќе ги добиете по пошта меѓу 5 и 9 дена, по плаќањето преку www.paypall.com.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

20 причини зошто детето може да има лош ден
Дали вашето дете некогаш се пожалило дека му е тешко? Духовита мајка открива 20 причини кои можат да го расипат денот на...
8
Забавно: Реалноста по породувањето
Блогерката Беки Поуп не поштеди никого од деталите за реалноста по породувањето и на забавен начин им објасни на идните ...
5
Чудни навики на двегодишните деца
Децата се чудни мали битија, полни со фантазија и креативност. Во тој свој свет тие ги замислуваат и гледаат работите п...
4
10 работи кои ги научив за мајчинството
Не излегувајте да се напиете нешто. Ако го прекршите ова правило вашите деца ќе се разбудат следното утро во 5 часот. Ов...
4
Анкета

Женско име
mama_sk

Ве молам да гласате за најубаво женско име според вас. Благодарам!

Елина (8%)

Миа (22%)

Магдалена (17%)

Амелиа (9%)

Јана (35%)

Срна (9%)


Број на сите гласови: 274

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!