|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

7 врвни идеи за Денот на вљубените со деца

Автор: Редакција Рингераја | 13.2.2022
image

На што помислувате кога ќе слушнете „Денот на вљубените“? На вљубена двојка, романса, љубовни писма, подароци, срца… а потоа „ПУФ“: Добре дојдовте назад во реалноста! Две мали деца, куп валкани садови од појадокот и планини со валкани алишта

Среќна Нова 2022 година!

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2021
image

Ниту еден ден од годината не вплетува во нашите мисли толку многу желби за нови почетоци и успеси, за позитивни промени и благодет, за здравје и среќа, како 1 јануари

15 DIY Велигденски изработки

Автор: Редакција Рингераја | 27.4.2021
image

Во пресрет на Велигден, еве неколку идеи кои ќе ви послужат за да поминете креативно време со вашите деца. Тоа вклучува употреба на материјали кои ги имате во домот за правење велигденски изработки, а како резултат да имате украсен дом за празниците

Декорирање на домот за Велигден

Автор: Редакција Рингераја | 26.4.2021
image

Од целосни аранжмани за маса до стилски, суптилни изгледи , избравме неколку омилени идеи за Велигденско украсување за да ги пробате

Ден на мајката: Совршен подарок за мама

Автор: Редакција Рингераја | 4.3.2021
image

Татковци, проверете ги одличните идеи за тоа како можете да ја изненадите и воодушевите сопругата, заедно со вашите деца

Инстаграм фуд блогери ви препорачуваат за Валентајн - 2

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 12.2.2021
image

Во очи на денот поради кој февруари е наречен месецот на љубовта и виното, независно дали ќе го прославувајте Св. Валентајн или Св. Трифун, неколку македонски фуд блогери ви подготвија вкусни рецепти кои ќе ви помогнат при креирање на празнично мени

Инстаграм фуд блогери ви препорачуваат за Валентајн!

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 12.2.2021
image

Во очи на денот поради кој февруари е наречен месецот на љубовта и виното, независно дали ќе го прославувајте Св. Валентајн или Св. Трифун, неколку македонски фуд блогери ви подготвија вкусни рецепти кои ќе ви помогнат при креирање на празнично мени

Среќна Нова 2019 година!

Автор: Редакција Рингераја | 27.12.2018
image

Ниту еден ден од годината не вплетува во нашите мисли толку многу желби за нови почетоци и успеси, за позитивни промени и благодет, за здравје и среќа, како 1 јануари

Идеи за рачно изработени новогодишни украси

Автор: Редакција Рингераја | 24.12.2018
image

Рачно изработените украси за Нова Година и Божиќ прават уште поголемо задоволство од купените, бидејќи се направени од вашите раце. Децата, исто така, може да се вклучат во нивната изработка и да го направат празникот уште поубав

Идеи за новогодишно украсување на домот

Автор: Редакција Рингераја | 29.12.2021
image

Пред нас се новогодишните и божиќните празници со кои еуфорично ќе се збогуваме со годината која изминува и ќе ја дочекаме новата. Светот веќе го облече своето празнично руво, а домовите интензивно се разубавуваат со впечатливи украси

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?