|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Дечиња со стил, како од модните писти

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2015
image

Погледнете ги овие слатки комбинации

Фризури за долгата коса на вашата ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 16.10.2021
image

Секоја мајка сака нејзината ќерка да изгледа како принцеза секој ден. Грижејќи се за секој детал на својата ќерка, мајката обрнува големо внимание и на нејзината коса. Во прилог се неколку предлози за убава, модерна и прибрана фризура на ќерката

Есенска детска мода - почнуваме во училиште!

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2013
image

Инспирација за престојните есенски денови и почетокот на учебната година

Летна мода за најмалите!

Автор: Редакција Рингераја | 26.7.2013
image

Погледнете ги овие весели летни комбинации за малите среќички!

Детска мода, Лето 2013

Автор: Редакција Рингераја | 25.6.2013
image

Модната марка Dolce & Gabbana не создава облека само за возрасните, туку и за младите госпоѓици и господа. Новата колекција на детски алишта и додатоци е наречена Bambino. Погледнете што е во мода ова лето

Најнови трендови во детската мода - 2011

Автор: Кристина Мукоска Затуроска - моден дизајнер и стилист | 12.2.2011
image

Детските и модни трендови за оваа пролет 2011 ќе бидат со природни корални и морски бои , стил и силуета на 70’те , но ке преовладуваат и белите и неутрални тонови .

Мода за вашите најмили

Автор: Редакција Рингераја | 21.1.2011
image

Направете комбинации со кои Вашите деца ќе се издвојуваат и ќе изгледаат ултра модерно и свежо.

Не сакам да го облечам тоа...

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2010
image

Бидeте прифатливи кон начинот на облекување на детето, бидејќи така заштедувате нерви, а заштедувате и време. Можеби добро ќе ви дојде некој совет.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?