|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Есенска детска мода - почнуваме во училиште!

Редакција Рингераја, 28.8.2013
Инспирација за престојните есенски денови и почетокот на учебната година

image
/11


 

Дали полека се подготвуваме за училишните денови? Најмилите наши ќе тргнат во градинка, ќе станат првачиња, а ние ќе сакаме да ги дотераме и облечеме. Затоа и подготвивме инспирација за есенските денови. Погледнете ги сликите за да се размрда вашата креативност ;)

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

qq

6

 

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

ee

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Зошто зелениот чај го намалува стомакот?
Зошто катехините од зелениот чај го намалуваат стомакот? Научните истражувања докажаа дека зелениот чај директно ги пого...
3
Мода за вашите најмили
Направете комбинации со кои Вашите деца ќе се издвојуваат и ќе изгледаат ултра модерно и свежо.
3
Jay-Z нервозен што ќе стане татко
Раперот Џеј Зи признава дека е малку загрижен за доаѓањето на неговото прво дете, кое тој и неговата сопруга Бијонсе ќе ...
3
И родителите водат љубов, зар не?
Едно од најчесто заборавените родителски права е она кое се однесува на приватноста. Верувале или не, иако сте родител, ...
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?