|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Мода за вашите најмили

Редакција Рингераја, 21.1.2011
Направете комбинации со кои Вашите деца ќе се издвојуваат и ќе изгледаат ултра модерно и свежо.

image
/101


Доколку сакате Вашето дете да биде облечено како штотуку вратено од модните писти, погледајте ги нашите предлози. Сигурни сме дека ќе Ви се допаднат, а воедно и Вашето дете ќе ви биде многу благодарно.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Зошто зелениот чај го намалува стомакот?
Зошто катехините од зелениот чај го намалуваат стомакот? Научните истражувања докажаа дека зелениот чај директно ги пого...
3
Jay-Z нервозен што ќе стане татко
Раперот Џеј Зи признава дека е малку загрижен за доаѓањето на неговото прво дете, кое тој и неговата сопруга Бијонсе ќе ...
3
Саем за венчавки 2015
Магазинот за култура на венчавки Во Бело ве поканува на 5-от Саем за венчавки од 13 до 15 март
3
И родителите водат љубов, зар не?
Едно од најчесто заборавените родителски права е она кое се однесува на приватноста. Верувале или не, иако сте родител, ...
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?