|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Летна мода за најмалите!

Редакција Рингераја, 26.7.2013
Погледнете ги овие весели летни комбинации за малите среќички!

image
/11


 

 

Како да не се развеселиме на овие разнобојни летни комбинации за најмилите? Ретро модата не се враќа само кај возрасните! И малечките изгледаат прекрасно со точкастите костими за капење и комбинации со карнерчиња.

Се надеваме дека ќе послужат како инспирација за ова лето. Голем број од фустанчињата ги пронајдовме на "направи сам" сајтовите, па можеби некоја вешта мамичка и ќе обиде да изработи сама.

 

Уживајте во фотографиите.

 

детска мода

детска мода

детска мода

детска мода

детска мода

детска мода

детска мода

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

detska moda

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Заблескајте за време на новогодишните праз...
Небојша Пешевски е професионален make-up артист, кој својата креативност ја изразува на многу различни начини во областа...
3
7 правила за слабеење од нашите баби
Секоја генерација на жени се грижи за својот изглед. Без разлика на времето и развојот на технологијата и нашите баби си...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?