|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Модната марка Dolce & Gabbana не создава облека само за возрасните, туку и за младите госпоѓици и господа. Новата колекција на детски алишта и додатоци е наречена Bambino. Погледнете што е во мода ова лето

image
/261


 

Детската модна колекција Dolce & Gabbana за Лето 2013, се одликува со јарки цветови - сино, розово, жолто, портокалово, кои што се прелеваат со пастелни нијанси на сино, кафено, темноцрвено и сиво. Во колекцијата многу добро се вклопува и белиот цвет, симболот на чистота и невиност.

Како дополнување на облеката дизајнерите се погрижиле и за додатоците за деца. Во колекцијата можат да се видат и прекрасни модели на сандали со силни цветни дезени, балетанки со прекрасни додатоци и чевли од мека кожа, за максимална удобност на децата.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Најнови трендови во детската мода - 2011
Детските и модни трендови за оваа пролет 2011 ќе бидат со природни корални и морски бои , стил и силуета на 70’те , но ...
3
Есенска детска мода - почнуваме во училиште!
Инспирација за престојните есенски денови и почетокот на учебната година
3
Деми Мур: можеби не сум вредна за љубов!
И додека Ештон Качер продолжи со љубовните освојувања, Деми Мур се отвори во искрено интервју, во кое вели дека можеби н...
3
Прво интервју на Северина по породувањето
Милан и јас се расправаме како куче и маче. Ние сме како сите млади парови, се сакаме, добивме дете, а тоа подразбира де...
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?