|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

CELEBRITIES

Ирина Шајк стана мајка

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2017
image

Ирина Шајк се породи. Убавата Русинка и нејзиниот свршеник Бредли Купер станаа родители

ФОТОГРАФИИ

Даниел Кајмакоски стана татко!

Автор: Редакција Рингераја | 23.2.2017
image

Од секогаш сакав да бидам млад татко!!! Даниел Кајмакоски го објави раѓањето на својот син

ТИНЕЈЏЕРИ

Генијална мајка која го воодушеви цел свет!

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2017
image

Сите родители кои имаат тинејџери, знаат колку родителството може да биде стресно и напорно, а децата тврдоглави и полни со барања

ФОТОГРАФИИ

Фото: Снежана Лупевска со синот

Автор: Редакција Рингераја | 26.10.2016
image

Новинарката Снежана Лупевска Созен во јули годинава се породи со своето прво дете. Со сопругот Ерџан го одбраа името Микаил за својот син

МАМИНО КАТЧЕ

Еден ден, кога јас ќе имам син...

Автор: Редакција Рингераја | 17.10.2016
image

Мил мој, не мораш да бидеш инжињер. Не мораш да бидеш адвокат. Не е важно што ќе бидеш кога ќе пораснеш. Сакаш да бидеш психолог? Браво! Спортски коментатор? Напред! Кловн во трговски центар? Одличен избор!”

ТАТИНО КАТЧЕ

Тажна приказна: Не им судете на другите

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2016
image

Приказна за еден татко и неговиот 24-годишен син - Зошто не треба да судите?

image

Чувајте ги цврсто, секогаш. Гледајте ги како јадат, како играат, влезете во нивниот свет. Чиниите и понатаму ќе бидат таму... Ова се само некои совети од мајка на која и се срушил светот

image

“Кога ќе пораснам, ќе бидам маж”, рече гласно и насмевка го облеа твоето слатко лице. Јас те поскокоткав по стомакот, кој беше поскиен со маицата на Супермен. Да, реков обидевајќи се да се насмеам, кога ќе пораснеш ќе бидеш маж...

ОЗНАКИ:
image

Реакцијата на оваа мајка на нападот на бес на нејзиниот син, може да не научи на сите лекции за родителството. Приказната е апсолутно инспиративна...

ОЗНАКИ:

МАМИНО КАТЧЕ

Овие прашања поставете му ги на синот!

Автор: Редакција Рингераја | 25.1.2016
image

Му требаш на синот мамичке.Понекогаш дури и повеќе отколку што ќе ти каже...

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета


Еца

Дали чувствувавте страв пред породувањето?

да (75%)

не (25%)


Број на сите гласови: 76

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!