|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Преубавата "Неџла" со синчето на прошетка

Редакција Рингераја, 13.5.2020
Помина една година и еден месец откако популарната турска актерска двојка Фахрие Евџан и Бурак Озџивит станаа родители на првиот наскледник кој го носи името Каран

image
/11


 

Тој сега е потпораснато бебенце, а мама Фахрие по повод денот на мајките позираше со синчето облечени во тексас стајлинг во кој изгледаат неодоливо.

Уште откако се роди Каран, Бурак и фахрие беа резервирани за да и го покажат на јавноста, но сега веќе со гордост ја покажуваат нивната најголема среќа.

1

Овие фото моменти беа резервирани само за мама и Каран, а веруваме дека во иднина ќе објавуваат повеќе семејни портрети.

2

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Кога ќе пораснам ќе бидам...
Уште како мали мечтаеме за тоа што ќе бидеме кога ќе пораснеме. На некои ќе им се исполни желбата, на некои не, но од ти...
4
Интервју: Елена Ристеска
Елена Ристеска, млада, убава, успешна, а толку скромна и мила девојка ни открива детали од нејзиното детство, односите в...
4
Премиерот Груевски со семејството на 1 Април
Премиерот Груевски со сопругата и ќеркичките на Денот на шегата.
4
Елена Наумовска: Како го одвикнав бебето о...
Пред неколку дена поставив анкета на стори дали сакате да го споделам процесот на одвикнување од доењето. Па за тие што ...
4
Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?