|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Вежбајте според крвната група

Автор: www.getlokal.mk | 15.8.2014
image

Доколку ја знаете вашата крвна група, тогаш ќе ви откриеме кои вежби се идеални за вашето тело и како да научите да одржите баланс со умот, а тоа да почне да се забележува и однадвор

Десет начини до побрз сон

Автор: www.getlokal.mk | 13.8.2014
image

Имате ли проблеми со спиењето? Неможете брзо да заспиете? Ние ви препорачуваме 10 начини како до побрз сон

image

Научно е докажано дека редовната програма на физичка активност доведува до подобрување на општата здравствена состојба и намален морталитет

image

Вежбите кои денес ќе ви ги презентираме на видеото подолу, се неверојатни за добивање на совршено обликуван и затегнат задник, точно она што ја прослави и познатата Ким Кардашијан

Видео: Антицелулит вежби

Автор: www.doktori.mk | 10.7.2014
image

Стиснете play и борбата со целулитот може да започне ...

image

Уште кога ќе го слушнете алармот добивате чуден излив на бес: Зарем веќе морам да станам? Зарем не е пребрзо? Можеби алармот е лошо наместен? Време е да престанете со црните мисли наутро, а како? Еве пет интересни начини...

Храна за убаво лето

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2014
image

Ви ја презентираме нашата листа на убава храна со која ќе изгледате и ќе се чувствувате фит и убави летово

Најдобар метод за слабеење!

Автор: www.doktori.mk | 25.6.2014
image

Губењето на телесната тежина пополека - најдобар метод за слабеење?

Што целулитот навистина е? Ова ќе ве шокира!

Автор: Редакција Рингераја | 9.9.2020
image

Целулитот често се нарекува проклетство на жените, бидејќи толку многу жени страдаат од вознемирувачката кора на портокал на колковите, нозете и бутот. За жал, премногу жени фрлаат илјадници долари на неефикасни третмани и бескорисни производи

Бидете фит мајка - вежби за губење на килограмите

Автор: Редакција Рингераја | 27.3.2015
image

Се грижите за тоа како ќе изгледате после породувањето? Стравувате дека вашата линија ќе биде уништена, а со тоа и вашата самодоверба? Не очајувајте, ние имаме решение за вас

СТРАНА 2 ОД 7


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?