|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Интервју со Андријана Јаневска

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 15.9.2011
image

Ексклузивно интервју со Андријана Јаневска, која што само пред 20-тина дена стана мајка.

Познатите за бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 19.8.2011
image

10 интересни изјави на познатите за бременоста, килограмите, храната, улразвукот.....

Што мисли кога ќе Ве види гола?!

Автор: Редакција Рингераја | 28.7.2011
image

Ретко која жена или девојка никогаш не се запрашала какви мисли им се вртат на мажите во глава, кога пред нив ќе се најде гола жена.

Интервју со Дани Димитровска

Автор: www.intervjua.com.mk | 20.7.2011
image

Младите послободно зборуваат за секс со својот идол, отколку со родителите

10 познати мајки пред и по породувањето

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2011
image

Никол Кидман, Анџелина Џоли и 8 други ѕвезди со мајчински сјај

Бремени, славни и голи

Автор: Редакција Рингераја | 7.7.2011
image

Постоеше време кога бремените жени ги криеја своите бремени тела и стомачиња под планини од облека. Но, за среќа, тоа време се промени. Сега жените ги прифаќаат своите нови облини и растечки стомачиња.

Интервју со Данијела Мартиновиќ

Автор: www.intervjua.com.mk | 12.6.2011
image

Популарната пејачка од Сплит зборува за младоста, но е за 40-тиот роденден, кој и’ се приближува. Исто така, ја коментира врската со Петар Грашо и начинот на кој се справува со озборувањата.

Видови на жени

Автор: Редакција Рингераја | 3.4.2011
image

Каква е Вашата фигура и каков тип на облека најдобро Ви прилега според Вашиот тип на фигура? Сокријте ги ситните недостатоци и покажете го најдоброто од Вас со соодветна селекција на гардероба.

Вистини и заблуди за исхраната

Автор: Александра Олјеска | 2.4.2011
image

Под правилна исхрана се подразбира дека во одредено препорачано количество на храна се застапени продукти кои ги содржат потребните нутритиенти.

image

Појадувајте како крал, ручајте како принц и вечерајте како сиромав!

СТРАНА 5 ОД 7


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?