|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

НЕГА

Опаѓањето на косата е предизвикано од стрес?

Автор: Редакција Рингераја | 8.7.2015
image

Причина за губење на косата можат да бидат емоционален стрес и негативни животни искуства. Нервната напнатост се одразува негативно на здравјето, вклучувајќи и на здравјето на косата

НЕГА

Лек против опаѓање на косата

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2013
image

Докажан стар народен лек против опаѓање на косата

СЕ ЗА МАМИЧКА

Косата Ви паѓа откако се породивте?

Автор: Редакција Рингераја | 17.1.2022
image

Дали Вашите сјајни прамени коса почнаа да опаѓаат сега откако бебето е тука? Дознајте зошто тоа се случува и кога треба да почнете да се грижите

ЗДРАВЈЕ

Нега на кожата и косата во бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 2.7.2012
image

Турбулентните хормонални активности оставаат трагови на кожата и косата на трудниците, што може да предизвика опаѓање и проретчување на косата, како и чувствителна и сува кожа на телото и акни на лицето, посебно ако и порано сте биле склони кон тоа

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali rabotite poveke od edna rabota?

Da rabotam dve raboti odednas (100%)

Da rabotam tri raboti odednas (0%)

4 i poveke raboti (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!