|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Растителен календар

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2011
image

Истражувачки игри

Супер забава за Велигден!

Автор: Редакција Рингераја | 24.4.2011
image

Ги избравме четирите најубави слики кои ќе ги решите заедно со децата, за Велигденските празници да бидат уште поубави:)

Необична тропалка

Автор: Детско катче | 21.11.2010
image

Истражувачки игри

Манекени

Автор: Детско катче | 31.10.2010
image

Детски игри

Зошто бродовите не тонат?

Автор: Детско катче | 24.10.2010
image

Истражувачки игри

Погоди ја точната боја

Автор: Детско катче | 14.10.2010
image

Детски игри

Која боја е твоја?

Автор: Детско катче | 14.10.2010
image

Детски игри

Кукларство

Автор: Детско катче | 14.10.2010
image

Детски игри

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?