|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кој доби Лино плишано мече?

Автор: Редакција Рингераја | 6.11.2012
image

Рингераја.мк ги објавува првите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

image

И оваа година мечето Лино за своите пријатели подготви нов Лино календар, но оваа година имате прилика да освоите и нешто посебно....

Креативни идеи за рециклажа на пластични шишиња

Автор: Редакција Рингераја | 22.4.2012
image

Во рециклажа спаѓа се што може повторно да се искористи, а да не се фрли. По повод денот на планетата земја издвојуваме неколку интересни идеи за рециклажа на пластични шишиња

Велигденски колачи - cupcakes

Автор: Редакција Рингераја | 13.4.2012
image

Убаво декорираните и вкусни колачи капкејк ќе ја украсат Вашата Велигденска трпеза. Ви предлагаме неколку начини да ги украсите

Светлечки велигденски јајца

Автор: Редакција Рингераја | 11.4.2012
image

Нека Вашите велигденски јајца блескаат. Декорирајте ги со светлечки прав и создадете спектар на бои, на само едно велигденско јајце

Карирани Велигденски јајца

Автор: Редакција Рингераја | 12.4.2012
image

За да добиете кариран изглед на Велигденските јајца, потребно Ви е само трпение

Јајца украсени со парчиња од салфетки

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2012
image

Многу лесен и ефектен начин за украсување на велигденски јајца без да си ги валкате рацете во боја

Рачно изработени подароци за 8-ми март

Автор: Редакција Рингераја | 8.3.2021
image

Кажете “Те сакам мамо!” со подарок од срце. Еве неколку идеи како да направите осмомартовска работилница со децата

Овековечете ги Вашите слики

Автор: slikionline.com | 5.3.2012
image

Фототехника преку интернет страната slikionline.com, ќе ни овозможи да ги овековечиме нашите слики од семејството, партнерот, дечињата, пријателите...

Новогодишни кекси (Gingerbread cookies)

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2012
image

Рингераја Ви го открива рецептот за светски познатите Новогодишни кекси Gingerbread cookies

СТРАНА 7 ОД 10


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?