|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Украсете Велигденско катче во домот

Автор: Редакција Рингераја | 15.4.2017
image

Не е задолжително да ја украсувате целата куќа, за да го осликате духот на празникот. Можете да го концентрирате украсувањето само во едно катче од куќата, апсолутно по желба!

Уникатни идеи за бојадисување јајца!

Автор: Редакција Рингераја | 2.5.2013
image

И оваа година Ви предлагаме осум нови техники за бојадисување и декорација на јајца, со кои ќе постигнете неверојатен визуелен ефект

Идеи за велигденски декорации

Автор: Фросина Ацевска | 1.5.2013
image

Велигденските празници се одлична можност да се забавувате со Вашите најмали, а во исто време да ја развивате и нивната креативност. Еве неколку идеи за изработка на пролетни цветови и велигденски пиленца

Направете сами фондант за торта!

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2013
image

За сите креативни мајки, кои уживаат во изработката на торти и колачи, фонданот е вистинска играчка. Густата маса која се растегнува како гума за џвакање, лесно се обликува и витка, моментално е многу популарна. Ви ја откриваме нејзината тајна!

Кој доби Лино плишано мече?

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2012
image

Рингераја.мк ги објавува и последните 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

Кој доби Лино плишано мече?

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2012
image

Рингераја.мк ги објавува новите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

Нови 10 среќни добитници на Лино плишано мече

Автор: Редакција Рингераја | 3.12.2012
image

Рингераја.мк ги објавува новите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

Нови 10 среќни добитници на Лино плишано мече

Автор: Редакција Рингераја | 26.11.2012
image

Рингераја.мк ги објавува новите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

Нови 10 среќни добитници на Лино плишано мече

Автор: Редакција Рингераја | 20.11.2012
image

Рингераја.мк ги објавува новите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

Нови 10 среќни добитници на Лино плишано мече

Автор: Редакција Рингераја | 13.11.2012
image

Рингераја.мк ги објавува новите 10 среќни добитници на Лино плишани мечиња од наградната игра на Подравка.

СТРАНА 6 ОД 10


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?