|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Дали богатите луѓе се среќни?

Автор: Редакција Рингераја | 21.7.2014
image

Ова прашање е поставено на online платформата Quora, а еден од анонимните корисници даде интересен одговор, кој го пренесуваме во целост

Жени на фудбалерите: Убавата страна на Мундијалот!

Автор: Редакција Рингераја | 14.7.2014
image

Јубилејното Светско Првенство во фудбал заврши синоќа, а во претходниот период ја тресеше планетата најмногу заради фактот што се држува во Бразил земјата на танцот, фестивалите и спортот, која никогаш не спие

Фото: Бред Пит на матура

Автор: Редакција Рингераја | 31.5.2014
image

Видете како изгледаше познатиот глумец на својата матурска прослава

Зошто е добро да си жена?

Автор: www.doktori.mk | 22.4.2014
image

Неколку причичи заради кои е подобро да сте жена

Зошто не треба да се расправаме на празен желудник

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2014
image

Многу често се зборува дека партнерите никогаш не би требало да одат на спиење скарани, но ново истражување покажува дека не е добро да се расправаме на празен желудник. Заради тоа научниците порачуваат: прво вечерајте, а потоа расправајте се

Видео: Спектакуларен дочек на Даниел Кајмакоски

Автор: Редакција Рингераја | 30.3.2014
image

Даниел Кајмакоски вчера пристигна во Македонија. На скопскиот аеродром го пречекаа илјадници обожаватели. Погледнете ја атмосферата

Интервју со Даниел Кајмакоски

Автор: Редакција Рингераја | 24.3.2014
image

Талентираниот пејач изјави дека секако во иднина ќе продолжи да се бави со музика и мечтае да направи светска кариера и да проба да отиде на Избор за песна на Евровизија

Настапот на Даниел Кајмакоски

Автор: Редакција Рингераја | 24.3.2014
image

Првата песна со која настапи Даниел, Sex on fire. Фантастично!!!

Даниел Кајмакоски победи на Х-фактор!

Автор: Редакција Рингераја | 24.3.2014
image

МАКЕДОНИЈА СЛАВИ!!! Даниел Кајмакоски победи на Х-фактор!

Ги избричија главите заради болната пријателка

Автор: Редакција Рингераја | 14.3.2014
image

Потресна пријателска приказна. Во име на пријателството ги фрлија на подот своите коси за да се солидаризираат со пријателката болна од рак!

СТРАНА 6 ОД 24


Анкета

ime
kremci15

може да ми помогнете кое има да го изберам

david (54%)

luka (46%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!