|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Чудо од жени

Автор: Ана Бунтеска | 31.10.2016
image

Моите жени се чудо…мајки со шест пара очи за чедата и уште два на тилот (за секој случај)љубовници кои купуваат долна облека во секс шопови и чорапи со жартери пред подзинатите продавачки

Ентони Хопкинс: Бидете блесави, бидете чудни

Автор: Редакција Рингераја | 25.10.2016
image

Нема ништо подобро од тоа кога легендарниот глумец ќе ви посака добар ден на овој начин

6 совети како да побарате зголемување на платата

Автор: Редакција Рингераја | 7.3.2016
image

Ако мислите дека веќе е дојдено време за поголема плата и сте го заслужиле тоа со многу работа, не одложувајте - дејствувајте!

Ова не го знаевте за Леонардо Ди Каприо

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2016
image

Леонардо ди Каприо конечно беше награден со "Оскар" за најдобра машка улога за реинкарнација во филмот "Враќање". Дека холивудската ѕвезда чекаше премногу долго време, се согласуваат и обожавателите и критичарите

Лондон - најубаво украсен град за Нова Година

Автор: Редакција Рингераја | 29.12.2015
image

Оваа година Англија ги привлече погледите кон себе со едни од најубавите, импресивни и необични украси меѓу земјите од Западна Европа

image

Кој би рекол дека ќе дојде време кога на жените ќе им биде поважно што носат на себе, отколку во себе. Не сум исклучок. Има денови кога се чувствувам дека повеќе вредам, ако вредам во туѓите очи...

Викторија и Дејвид Бекам се разведуваат?!

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2015
image

Викторија Бекам проговори за гласините дека таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Дејвид Бекам се пред развод

Фото: Која девојка конечно го освои Андреј од ДНК?

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Се ожени Андреј од ДНК

ОЗНАКИ:

Каква снаа сте според хороскопскиот знак?

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2015
image

Видете каква снаа сте според Хороскопскиот знак и како тоа влијае на односите со вашите свекор и свекрва

Вакво нешто не сте виделе: Луди цветови

Автор: Редакција Рингераја | 27.4.2015
image

Најлудите цветови на светот!

СТРАНА 4 ОД 24


Анкета

iminja
acka p

dali vi se dopaga imeto Pavel

da (48%)

ne (52%)


Број на сите гласови: 44

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!