|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фотографија од свадбата на Наумче Мојсоски

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2012
image

На свадбата, која се одржа на терасата на хотелот Дрим во Струга беа присутни над 700 гости, а редица за честитање имаше до мостот на поезијата

Фотографии од свадбата на Филип Миркуловски

Автор: Редакција Рингераја | 26.6.2012
image

Ракометарот на Металург Филип Миркуловски се ожени со долгогодишната девојка Благица, ќерка на претседателот на Уставниот суд, Бранко Наумовски

Најубавите венчаници во 2011 година

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2011
image

И невестата носеше...Од Мидлтон до Мос, правиме ретроспектива на најубавите венчаници во 2011 година

Галерија на декоративни нокти

Автор: Редакција Рингераја | 25.7.2011
image

Изберете една од уникатните идеи за декоративни нокти

Мојата свадба - emce kremce

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2011
image

Од овој ден ти си ми единствена,и погледни - на дланка си ми пишана ко златна до срце линија засекогаш крај мене, најмила

Во шопинг по совршена венчаница

Автор: www.howcast.com | 21.6.2011
image

Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)

Новогодишни декорации

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2010
image

Имајте прекрасно декорирани нокти на кои сите ќе се восхитуваат

Мојата свадба - Натушка

Автор: Редакција Рингераја | 27.12.2010
image

Се гледавме, не можевме да се изнагледаме.Тоа е тоа, после цели 8 години врска дојде и тој ден. НАШИОТ ДЕН.

Изберете ја својата невестинска фризура

Автор: Редакција Рингераја | 9.6.2011
image

Постојат голем број на прекрасни свадбени фризури кои можете да ги изберете. Изборот може да го направите од големиот број на модни списанија, да се консултирате со Вашиот фризер или да ја прашате својата најдобра пријателка за совет

Свадбата на Беатрис

Автор: Редакција Рингераја | 16.12.2010
image

Еден бакнеж....Поинаков од сите бакнежи до сега, топли насмеани лица кои ракоплескаат делејќи ја нашата среќа, нашето зачекорување кон нешто поинакво, нешто кое од тој ден се нарекува НИЕ.

СТРАНА 6 ОД 7


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?