|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Изберете ја својата невестинска фризура

Редакција Рингераја, 9.6.2011
Постојат голем број на прекрасни свадбени фризури кои можете да ги изберете. Изборот може да го направите од големиот број на модни списанија, да се консултирате со Вашиот фризер или да ја прашате својата најдобра пријателка за совет

image
/111


Фризурата на невестата треба да ја надополнува невестинската наметка, а не да се натпреварува со неа. Многу е важно каква и да одберете фризура да одговара со вашата наметка и стилот на венчавката. Најважен аспект на косата на невестата е сјајот на самата коса кој треба да се постигне. Користете хидратантен балзам пред да започнат да Ви ја стилизираат косата и потоа употребете спреј за коса со сјај со кој ќе се постигне уште подобар ефект.

Постојат голем број на прекрасни свадбени фризури кои можете да ги изберете. Изборот може да го направите од големиот број на модни списанија, да се консултирате со Вашиот фризер или да ја прашате својата најдобра пријателка за совет, која свадбена фризура најдобро ќе ви прилега.

Со цел да Ви помогнеме полесно да ја пронајдете својата идеална невестинска фризура Ви го претставуваме нашиот избор на фризури!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Креативната работилница на Маја Љубеска
Пандемијата ни ги измени животите на сите. Додека многумина останаа без работа, многумина успеаjа да создадат свои бизни...
5
Сексот ги зголемува градите, но и тежината!?
Неслучајно луѓето ја измислиле поговорката”Не постојат две добра”. Се чини дека сексот ги зголемува женските гради, но н...
4
Младите мајки не се заинтересирани за секс
Секоја седма жена се фрустрира, или е во конфликт со партнерот заради различниот интензитет на сексуална желба. Проблеми...
4
Отвoрање на сопствен бизнис во време на па...
Пандемијата ни ги измени животите на сите. Додека многумина останаа без работа, многумина успеаjа да создадат свои бизни...
4
Анкета

До која возраст?
Admin

До која возраст носеа вашите деца пелени?

0-12 месеци (9%)

12-24 месеци (45%)

24-36 месеци (36%)

36-48 месеци (9%)


Број на сите гласови: 11

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!