|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Видео: Ја запроси со прстен во киндер јајце!

Автор: Редакција Рингераја | 17.2.2014
image

Програмерот Донче ја запроси лекарката Ивона со прстен во киндер јајце. Погледнете како го подготви изненадувањето

И направи фустан од 9999 рози и ја побара за жена!

Автор: Редакција Рингераја | 16.2.2014
image

Еден човек од Кина купи 9999 црвени рози и секој цвет внимателно го прикачи на платно, формирајќи прекрасен фустан од рози. Кога девојката го облече, тој ја побара нејзината рака

Фото: Андријана Будимир во невестински фустан

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Синоќа во летниот клуб Колосеум се одржа свадбената веселба на Андријана Будимир и скопскиот угостител Јохан. Ја имаме и првата фотографија од Андријана Будимир како невеста

Андријана Будимир викендов ќе се мажи!

Автор: Редакција Рингераја | 23.8.2013
image

Поранешната девојка на Тоше Проески, ракометарката Андријана Будимир, во недела во една скопска дискотека ќе го прослави стапувањето во брак со својот избраник, скопскиот менаџер Јохан

Фото: Ги "бркаше" тираносаурус на свадбата

Автор: Редакција Рингераја | 21.8.2013
image

На свадбената веселба на Katie Young и James Lowder се случи нешто застрашувачко. Да, во тоа на прв поглед ќе поверуваат оние кои ќе ги видат фотографиите, а не ја знаат сторијата...

Видео: Парализирана девојка прошета до олтар!

Автор: Редакција Рингераја | 16.8.2013
image

Дефинитивно ќе прошетам до олтарот. Како ќе изгледа тоа, не ме засега - беше сонот на парализираната невеста. И се случи. Невестата прошета до олтарот со помош на еден човек кој одеше покрај неа. Сите во црквата плачеа!

Фото: Игор Филе и Весна направија урнебесна свадба

Автор: Редакција Рингераја | 12.8.2013
image

Новинарот Игор Филевски - Филе и голманка Весна Витанова направија незапамтена свадба во Струмица. Погледнете ги фотографиите

Најлудиот прв свадбен танц!

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2013
image

Свадбениот танц на Рајан и Френки Ван Хорн стана глобален хит. Па, покажувајќи го својот весел дух, ги изненадија гостите со забавна кореографија на „Sing Sing Sing“. Луда забава!

Ексклузивно: Нови фотографии од свадбата на Ламбе!

Автор: Редакција Рингераја | 5.8.2013
image

Покрај Ламбе на неговата свадба запеаја и неговите колешки Елена Ристеска, Нина Јанева,и актерот Петар Горко. Во прилог се ексклузивни фотографии

Фотографии од свадбата на Ламбе Алабаковски

Автор: Редакција Рингераја | 4.8.2013
image

Во битолскиот ресторан Вавилон, поп пејачот Ламбе Алабаковски ја круниса љубовта со неговата партнерка Магдалена Јовчевска. Честитки!

СТРАНА 4 ОД 7


Анкета

ime
kremci15

може да ми помогнете кое има да го изберам

david (54%)

luka (46%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!