|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најлудиот прв свадбен танц!

Редакција Рингераја, 15.8.2013
Свадбениот танц на Рајан и Френки Ван Хорн стана глобален хит. Па, покажувајќи го својот весел дух, ги изненадија гостите со забавна кореографија на „Sing Sing Sing“. Луда забава!

/11


 

 

Свадбениот танц на Рајан и Френки Ван Хорн стана глобален хит. Среќните младоженци не сакале првиот танц да им биде традиционален и предвидлив, изведен на бавна романтична музика, како што избираат повеќето парови кои влегуваат во брачните води. Па, покажувајќи го својот весел дух, ги изненадија гостите со забавна кореографија на „Sing Sing Sing“.
Освен што акробатскиот танц ги воодушеви гостите на свадбата, ги воодушеви и гледачите низ цел свет и многумина се прашуваа дали Рајан и Френки се танчари или надарени аматери.
Во интервју за Ninemsn, Рајан споделил дека тие не се танчари и дека неодамна започнале да посетуваат часови по танцување. Кореографијата ја научиле за два месеца на 14 часови, бидејќи имале одлична учителка која знаела да се справи со почетници.
„Френки обожава џез музика и никогаш не сакала традиционален свадбен танц. Исто така, сакавме да направиме нешто со кое би поминувале повеќе време заедно пред свадбата“ – изјавил Рајан и признал дека не го загрижувало ништо околу свадбата, само се плашел како ќе помине танцот.
„Ова беше најдобриот свадбен танц кој сум го видел досега“ – напишал фотографот кој го објавил видеото на интернет.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

8 изненадувачки вистини за сексот по пород...
Колку долго по раѓањето можете да имате секс и каков ќе биде тој? Следете го овој постпородилен водич за удобен и пријат...
18
Филмот Тома руши рекорди на гледаност и во...
Никој, дури ни режисерот Зоран Лисинац не очекувал дека биографскиот филм за боемот и фолкер Тома Здравковиќ ќе го гледа...
8
Може ли да ослабам, ако дојам?
Запомнете: за време на бременоста вишокот килограми не сте ги добиле преку ноќ, затоа и сега не очекувајте дека можете ...
5
Зошто спермата е добра за здравјето на жен...
Темата за спермата и нејзиното влијание врз здравјето на жената често пати се заобиколува. Но, зошто? Бројни истражувања...
4
Анкета

.
Jana9

Dali nosite flasirana voda so vas ili ja piete voda od sekade bes problem?

Pijam flasirana (0%)

Pijam od cesma (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!