|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Тој постојано е задолжен за грижата за своите ќерки, а понекогаш дури мора да прави и јога пози со нив

image

Премногу љубов, недоразбирања, конфликти ... Односите меѓу мајки и ќерки ретко се смирени, а никогаш рамнодушни

ФОТОГРАФИИ

Фото: Прекрасни мајки и ќерки

Автор: Редакција Рингераја | 15.4.2015
image

Погледнете ги фотографиите на прекрасни мајки и ќерки

ВИДЕА

Видео: Мама е повторно бремена?!

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2014
image

Погледнете ја бесценетата реакција на двете ќерки, дека нивната мајка е бремена

ИДЕИ ЗА ИГРА

Фото: Креативните оброци на една мајка

Автор: Редакција Рингераја | 7.8.2013
image

Samantha Lee секојдневно сервира креативни оброци за своите ќерки. Погледнете ги фотографиите - Вистинска уметност!

МОДЕРЕН ТАТКО

Каков татко- таква ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 20.7.2011
image

Погледнете ја галеријата од овие преслатки девојчиња што изгледаат исто како нивните познати татковци

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Dali odite vo kino so svojot partner?

Da (0%)

Ne (100%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!