|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

НЕГА

6 совети за убавина за време на бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 29.7.2020
image

За време на бременоста, телото претрпува многу промени. Ова секогаш влијае на кожата, што бара промена на вашите дневни ритуали за убавина. Еве неколку совети како полесно да го поминете овој период:

НЕГА

Совети за убавина во текот на бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 27.6.2011
image

Сте се запрашале ли некогаш како познатите актерки, модели и пејачки изгледаат секогаш средено и совршено за време на бременоста? Брук Бурк споделува неколку од своите тајни за убавина...

image

Прастара вистина е дека убавината не зависи од тоа колку сте подготвени да платите да ја одржите илузијата, туку колку навистина сте се труделе во текот на целиот живот за негата и одржувањето на својата убавина.

НЕГА

Нови Beauty одлуки

Автор: Убавина и Здравје | 12.1.2011
image

Признајте дека не ги исполнувате ветувањата кои сами на себе сте ги дале, дека не ги цените сопствените одлуки и дека често сте недоследни. Откако ќе го прочитате овој текст ќе Ви биде навистина непријатно и понатаму да останете такви.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Животот
пеперутка16

Кој период од вашиот живот бил најубав досега?