|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Мажи опишаа каков вкус има вагината

Редакција Рингераја, 7.4.2021
Овие мажи многу живописно го опишаа вкусот на вагината на нивните партнерки. Прочитајте
Клучни зборови:

image
/11


 

СТАРА статија за 9гага за вкусот на вагината што неколку момци се обидоа да ја опишат, деновиве повторно започна да кружи на Интернет. Момци од различни искуства и возрасти опишале каков вкус имаат вагините на нивните партнери и скоро сите одговориле различно. Додуша, некои од нив беа навистина живописни.
"Многу пријатна мешавина од песок, сол и морска трева, со мала доза на мирис на морски живот. Сега звучи многу полошо отколку што е, но јас ја обожавам плажата", рече првиот.
"Има вкус на варена шунка како што ја јадеме за време на празниците. Буквално ист вкус. Се чувствувам како да е потребно парче шунка и да се стави за да се задржи тој вкус. Од време на време чувствувам малку ананас и каранфилче, “опиша другиот човек.
"Мојата девојка таму долу има толку добар вкус што може да биде милијардер ако го направи тоа. Замислете некој да земе шише со најслатко црвено вино и да додаде овошје внатре, да го запечати и да го остави да ферментира во прашлив француски поткровје за неколку години. има таков вкус. "" млеко ", третиот тип го опишува во убовта.
"Има вкус како кога куче те бакнува. Најдобар вкус на светот", е краткиот четврти.
Пети само еднаш и дал орален секс на својата девојка затоа што, како што вели, има вкус и мирис на измет.
"Мислам дека никој не и објаснил како да се избрише. Или можеби и рекле да се избрише однапред. Го чувствувам мирисот на силен мирис на измет таму долу. Не знам што би ме натерало повторно да имам орален секс ," таа рече.
Следниот вкус на вагината на неговата партнерка го спореди со ракчиња и путер, а еден од нив рече дека неговата девојка има необичен вкус и мирис на цитрус, каков што никогаш порано не чувствувал кај жена.
Едно момче објасни дека вагината на неговата девојка мириса на влага и ѓубре, но вели дека не е непријатно, туку специфично.
Последниот од нив вели дека не сака риба, но дека вкусот на рибата во вагината на неговата партнерка е најдобар во светот.
„Можеби има некои тајни феромони што ја прават толку вкусна, но оралниот секс со мојата девојка е како бакнеж со највкусната риба на светот“, рече тој.

СТАРА статија од 9 Gag за вкусот на вагината што неколку момци се обидоа да ја опишат, деновиве повторно започна да кружи на Интернет. Момци од различни искуства и возрасти опишале каков вкус имаат вагините на нивните партнерки и скоро сите одговориле различно. Додуша, некои од нив беа навистина живописни.


"Многу пријатна мешавина од песок, сол и морска трева, со мала доза на мирис на морски живот. Сега звучи многу полошо отколку што е, но јас ја обожавам плажата", рече првиот.

"Има вкус на варена шунка како што ја јадеме за време на празниците. Буквално ист вкус. Од време на време чувствувам малку ананас и каранфилче, “опиша другиот човек.

"Мојата девојка таму долу има толку добар вкус што може да биде милијардер ако го направи тој вкус. Замислете некој да земе шише со најслатко црвено вино и да додаде овошје внатре, да го запечати и да го остави да ферментира во прашлив француски поткровје за неколку години. има таков вкус.

"Има вкус како кога куче те бакнува. Најдобар вкус на светот", е краток четвртиот.

Следниот, вкусот на вагината на неговата партнерка го спореди со ракчиња и путер, а еден од нив рече дека неговата девојка има необичен вкус и мирис на цитрус, каков што никогаш порано не чувствувал кај жена.

Едно момче објасни дека вагината на неговата девојка мириса на влага и ѓубре, но вели дека не е непријатно, туку специфично.

Последниот од нив вели дека не сака риба, но дека вкусот на рибата во вагината на неговата партнерка е најдобар во светот.
„Можеби има некои тајни феромони што ја прават толку вкусна, но оралниот секс со мојата девојка е како бакнеж со највкусната риба на светот“, рече тој.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дали децата ви го уништуваат сексуалниот ж...
Секој пар го доживува ова по одредено време - период на суша. После работа од 8-16 часот, деца, дом и сите други обврски...
3
Кои секс пози треба да ги избегнувате во б...
Иако, особено во напредните фази на бременоста, доста е незгодно да имате секс, желбата сепак постои. За да бидете сигур...
3
Секс за време на бременоста: Што е во ред,...
Дали бременоста ви го зголеми интересот за секс? Или, сексот е последното нешто што ви паѓа на памет? Во секој случај, е...
3
Инстаграм фуд блогери ви препорачуваат за ...
Во очи на денот поради кој февруари е наречен месецот на љубовта и виното, независно дали ќе го прославувајте Св. Валент...
3
Анкета

Рахела
Кристин

Што мислите за името Рахела , мене многу ми се допаѓа... На мојите поблиски мислат дека тоа не е модерно име... :/ :/

100 (83%)

100 (17%)


Број на сите гласови: 24

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!