|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

За Дренвин, имаме неколку анонимни изјави од луѓе кои го користеле производот и забележале значителни подобрувања во нивната здравствена состојба:

image

При купување на суплементи, есенцијално е да го разбереме значењето на нивниот состав и начинот на производство. Составот на суплементите ја определува нивната ефикасност и безбедност, додека начинот на производство влијае на квалитетот и чистотата

Саемот за мебел отворен денес

Автор: Скопски саем | 29.3.2023
image

Саемот за мебел, како најочекувана манифестација од страна на посетителите се отвори денес, 29. март и ќе трае до 2. април

image

Ви претставуваме 5 работи кои треба да ги земете во предвид пред избирање на собни врати за вашиот дом

Фризерите ја открија идеалната боја на коса

Автор: Редакција Рингераја | 24.9.2019
image

Не можете да погрешите со оваа боја!

Работното место е повалкано, отколку што мислите

Автор: Редакција Рингераја | 27.8.2019
image

Работната средина ја персонализираме со нашите микроби, кои може да бидат на тастатурата, шолјата за кафе или пак чевлите

Смоквата - лечи и подмладува

Автор: Редакција Рингераја | 22.8.2019
image

Смоквите со децении се користат во народната медицина, а нивната примена им се препорачува на оние што страдаат од покачен холестерол, бидејќи содржат повеќе влакна од кое било друго овошје или зеленчук

Отстранете ги темните кругови околу очите со кафе

Автор: Редакција Рингераја | 24.9.2020
image

Кафето содржи значителни количини на многу различни антиоксиданти, вклучувајќи хидроксинамични киселини и полифеноли. Хидродинамските киселини се многу ефикасни во неутрализирањето на слободните радикали и спречувањето на оксидативниот стрес

image

Како жени, поминуваме многу време во грижа за нашиот изглед. Брчките станаа универзален непријател со кој се бориме преку разни типови на продукти и третмани на лицето. Како и да е, денеска сакам да зборуваме за поинаков тип на брчки

Зошто јапонките не стареат и не се дебелеат?

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2018
image

Јапонците имаат најдолг животен век – 82,5 години и се народ со најмногу стогодишници на светот. Овие податоци го привлекле вниманието на стручњаците кои се обидувале да откријат во што е тајната на нивната долговечност

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?