|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ЗАНИМЛИВОСТИ

Современата Рапанцел и нејзините ќерки

Автор: Редакција Рингераја | 17.11.2015
image

Денешната статија е посветена на една современа Рапанцел и трите нејзини ќерки, кои самоуверено одат по нејзините стапки

МОДА

Фризури за долгата коса на вашата ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 16.10.2021
image

Секоја мајка сака нејзината ќерка да изгледа како принцеза секој ден. Грижејќи се за секој детал на својата ќерка, мајката обрнува големо внимание и на нејзината коса. Во прилог се неколку предлози за убава, модерна и прибрана фризура на ќерката

ЗАНИМЛИВОСТИ

По пет години конечно личи на момче

Автор: Редакција Рингераја | 18.3.2012
image

Родителите на своите деца им посакуваат се' најдобро, но понекогаш претеруваат во тоа. Така за едно петгодишно момче сите мислеле дека е девојче, а главен виновник за тоа е - неговата мајка

СОВЕТИ И ПРАШАЊА

Идеи за фризури за долга коса

Автор: Редакција Рингераја | 1.10.2020
image

Немате идеја што да правите со Вашата долга коса? Чест проблем на многу жени!

МОДА

Најнови трендови за 2011 година

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2011
image

Погледнете што е тренд оваа сезона, какви промени направиле познатите холивудски звезди!!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Marko
Cacika macika

Dali Marko e najcesto masko ime?

da (33%)

ne (53%)

najverojatno (14%)


Број на сите гласови: 302

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!