|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Чудо од жени

Автор: Ана Бунтеска | 31.10.2016
image

Моите жени се чудо…мајки со шест пара очи за чедата и уште два на тилот (за секој случај)љубовници кои купуваат долна облека во секс шопови и чорапи со жартери пред подзинатите продавачки

image

Убавина, стил и блесок од црвениот килим, на Оскар 2016

image

2015-та година е речиси при крај и време е за посетување на сите оние извонредни нешта на кои бевме сведоци...

АКТУЕЛНО

СТОП на насилството врз жените!

Автор: Редакција Рингераја | 29.11.2014
image

Насилството врз жените претставува сериозна повреда на човековите права што феноменолошки се манифестира како резултат на дискриминаторски третман односно нееднаквост помеѓу мажите и жените

image

Јубилејното Светско Првенство во фудбал заврши синоќа, а во претходниот период ја тресеше планетата најмногу заради фактот што се држува во Бразил земјата на танцот, фестивалите и спортот, која никогаш не спие

ТАТИНО КАТЧЕ

Не постои совршен маж

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2012
image

Девојки, лоша вест! Истражувањето спроведено во Англија потврдило дека не постои совршен маж и дека жените би требало да се помират со тој факт.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Кое овошје ви е омилено?
Jana9

Кое овошје ви е омилено?

Праска (24%)

Банана (7%)

Цреша (24%)

Јагода (14%)

Грозје (3%)

Лубеница (28%)


Број на сите гласови: 29

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!