|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!

Автор: Редакција Рингераја | 15.2.2021
image

Портпаролот на „Пипл“ рече: „Можеме да потврдиме дека Арчи ќе биде голем брат. Војводата и војвотката од Сасекс се пресреќни што го чекаат своето второ дете“

Излезе од печат Дневник на трудници

Автор: Редакција Рингераја | 1.2.2021
image

Неодамна на нашиот пазар излезе првиот "Дневник за трудници", нешто што секоја трудница задолжително мора да го има, бидејќи бременоста е период каде ни еден момент не заслужува да биде заборавен!

Mamamegi: Моето второ породилно искуство

Автор: Редакција Рингераја | 3.2.2021
image

Моментот кога јас се претворив во ние

Mamamegi: Моето прво породилно искуство

Автор: Редакција Рингераја | 31.1.2021
image

Моментот кога јас се претворив во ние

image

Моментот кога јас се претворив во ние

Маја Ристовска: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2021
image

Моментот кога јас се претворив во НИЕ

Камасутра за бремени: најдобри позиции за секс

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2021
image

Прочитајте неколку пози на сексот во бременоста што може да бидат корисни за вас и за вашиот партнер

Кога градитe престануваат да болат во бременоста?

Автор: Редакција Рингераја | 2.12.2020
image

За некои жени, болните гради се еден од првите знаци на бременост, дури и пред пропуштената менструација

Елена Наумовска: Моето трето породување

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2020
image

Од една страна сигурна во себе баш поради фактот дека си го поминала тој пат веќе два пати, а од друга страна знаеш дека те чека ден проследен со огромни болки и нетрпение да го запознаеш она малечко бебенце кое живеело во тебе 9 месеци

Стрии во бременоста: Превенција и третман

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2020
image

Повеќето жени веруваат дека можат да спречат стрии со употреба на креми и лосиони. Денес на пазарот има многу кремови за кои се тврди дека спречуваат стрии. Тие можат да помогнат да се намалат стриите, но нема научни студии што го поддржуваат ова

СТРАНА 1 ОД 21


Анкета

/
Jana9

Dali cesto go poset_uvate sajtot na Ringeraja?

Da (40%)

Ne (20%)

Ponekogas (40%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!