|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Тато, дојди да ме земеш, имам бебе

Автор: www.dnevnik.com.mk | 13.7.2013
image

Тато, дојди да ме земеш, имам бебе. Никогаш нема да ги заборавам очите на петнаесетгодишното девојче што раѓаше на Kлиника, беше како уплашена срна. Девојчињата со неверојатни стравови раѓаат...

Зошто тинејџерите секогаш “удираат” контра?

Автор: Редакција Рингераја | 14.6.2013
image

Бунт, конфликти, недоразбирања и расправии се секојдневие за семејствата во кои има тинејџер. Иако не звучи претерано утешно, овој период трае само неколку години...

СТРАНА 2 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?