|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
На сите членови од исламска вероисповед BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

image
/11


 

Нека светлоста и милоста на Алах се спуштат во Вашиот дом и нека Ви донесат здравје, среќа и мир.

Bajram Šerif Mubarek Olsun Вам и на Вашите најблиски

 

Рингераја.мк

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Брзо брзо збори!
Брзозборки
8
Песнички за Божиќ и Нова Година
Песничките на Twins
7
Боенка: Дора истражува
Отпечати и обој
6
Зима, бела зима
Детско катче
5
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?