|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Џепарлак за дете   16 Julie1 5086 17.9., 08.47
Tanjat7880
Премин градинка-училиште  
[Страница: 2 3 ]
67 vesna_kr 13797 16.9., 19.52
Annabel
Бесплатно образование ?!?   9 Felly RR 3606 14.9., 09.46
mommy_angels RR
Пишување жалби и поплаки до градинките/училиштата   10 vezilka RR 5794 15.7., 09.41
Yummy Mammy
Пропусти на градинките / училиштата   9 JovanaJ 4928 10.7., 12.22
masa
Клуб на мали членови во библиотека   5 niki 4357 28.6., 10.18
niki
Последниот училишен ден во годината   4 niki 3749 14.6., 09.36
niki
Што би смениле во нашиов систем на образование   21 anedespo 5581 13.6., 16.23
cucamaca
Тепачки помеѓу деца   19 big_mama817 6423 13.6., 12.29
mosa
Писмо до непознато другарче   5 Snowhite RR 6862 11.6., 11.32
Gardenia
Креативност на наставата?   15 jovanka 7403 22.5., 12.51
miana
Тестови и писмени работи во училиште   4 Pepelaska * 6856 22.5., 09.47
Felly RR
децата и шахот   13 misticia 4297 20.5., 21.34
Maca RR
Какви мајки сте-дали лажете дека вашите деца се најдобри  
[Страница: 2 3 ]
67 vesna1 11118 9.4., 21.25
Pepelaska RR
Приказните и смртта   2 bilbilce 3230 14.3., 12.14
Pepelaska RR
Креативни центри за развој на децата   2 Pepelaska * 3075 12.3., 17.53
arh_diz RR
Леворакост  
[Страница: 2 3 ]
50 Палешка РР 11487 5.3., 14.26
Bububebe
Промена на училиште   2 Jacika 3717 15.2., 19.25
Jacika
Поделба на учениците според општествениот статус   5 Pepelaska * 3973 9.1., 22.23
elenak
Сексуално образование во училиштата   19 Еца 4685 9.1., 12.20
Calypso
Методи на воспитување и дисциплинирање во школски и предшколски устано   23 niki 11376 25.11., 13.27
AnnaMolly RR
Моето дете e секогаш во право   8 pacuvce 4685 22.10., 14.30
Tinchule
Потврда од училиште   0 niki 3635 27.9., 07.57
niki
Тестирање за училиште   8 miana 4279 20.9., 13.45
Yummy Mammy
На училиште од 4-5 години?  
[Страница: 2 ]
38 Saturn 11766 13.6., 14.18
AnnaMolly RR
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >> 
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

najubavo ime
nelaa

najubavo ime

antonija (35%)

anabela (18%)

anja (38%)

anelija (9%)


Број на сите гласови: 168

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!