|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Кој е најголемиот проблем со Тикток и што треба да направиме ние, како родители, за тоа?

image

Откако повторно се крена прашина околу морничавото суштество Момо, кое ги тера дечињата да прават работи кои може да им го загрозат животот, сите родители се прашуваат дали има начин да си ги заштитат најмалите?

МАМИНО КАТЧЕ

Дали Facebook прави од нас лоши родители?

Автор: Редакција Рингераја | 21.1.2015
image

Дали првата работа која ја правите кога ќе станете е истовремено последна работа која сте ја направиле синоќа пред спиење? Не, тоа не е миењето заби. За многу мајки тоа е проверка на електронската пошта, социјалните мрежи, блогови и пораки

image

31 Март е утре, дали ќе останеме без интернет, како што Анонимуси ветија?

image

Може да ви се случи, од најразлични причини, едноставно да не сакате да добивате имејл пораки од некоја одредена личност. Која и да е причината, доколку дојде до тоа – можете да ја блокирате таа личност и повеќе нема да добивате пораки од неа!

image

Половина деца, помали од 12 години изјавуваат дека би биле тажни кога би немале интернет, а секое петто дете кажува дека би се чувствувало осамено без пристап на општествената мрежа, покажува резултатот на најновото британско истражување.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Алкохол
predrag

Пиеш ли алкохол?

Само кога прославувам.. (64%)

Да, ми се допагја вкусот (14%)

не, никогаш (21%)


Број на сите гласови: 104

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!