|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Саем за венчавки 2015

Автор: Редакција Рингераја | 3.3.2015
image

Магазинот за култура на венчавки Во Бело ве поканува на 5-от Саем за венчавки од 13 до 15 март

ЗАНИМЛИВОСТИ

Марија Шерифовиќ ќе стане мајка?!

Автор: Редакција Рингераја | 16.12.2014
image

Евровизиската победничка, која јавно призна дека е наклонета кон ист пол, вети дека околу 30-та ќе посети банка со сперма, за да може да се оствари и во најважната улога за животот

image

Дефинитивно ќе прошетам до олтарот. Како ќе изгледа тоа, не ме засега - беше сонот на парализираната невеста. И се случи. Невестата прошета до олтарот со помош на еден човек кој одеше покрај неа. Сите во црквата плачеа!

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Најлудиот прв свадбен танц!

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2013
image

Свадбениот танц на Рајан и Френки Ван Хорн стана глобален хит. Па, покажувајќи го својот весел дух, ги изненадија гостите со забавна кореографија на „Sing Sing Sing“. Луда забава!

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Ламбе во понеделник ќе се венча!

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2013
image

Младоженецот и невестата во манастирот Св. Јован Бигорски во понеделник, во присуство на најблиските, ќе ја крунисаат нивната љубов

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Мојата свадба - emce kremce

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2011
image

Од овој ден ти си ми единствена,и погледни - на дланка си ми пишана ко златна до срце линија засекогаш крај мене, најмила

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Мојата свадба - Натушка

Автор: Редакција Рингераја | 27.12.2010
image

Се гледавме, не можевме да се изнагледаме.Тоа е тоа, после цели 8 години врска дојде и тој ден. НАШИОТ ДЕН.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?