|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Игри за будење на свеста

Автор: Детско катче | 31.10.2010
image

Игри за најмалите

Слатки слатки песнички

Автор: Детско катче | 21.8.2011
image

Песни за најмалите

Зборувај ми, мила мамо

Автор: Детско катче | 24.10.2010
image

Песнички за најмалите

Ало, амбуланта

Автор: Детско катче | 17.10.2010
image

Песнички за најмалите

Малите рачиња играат и плескаат

Автор: Детско катче | 30.9.2010
image

Детско катче

Малите рачиња играат

Автор: Детско катче | 30.9.2010
image

Детско катче

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?