|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Дванаесетте месеци

Автор: Детско катче | 9.1.2012
image

Од Јануари до Декември

image

Инпрес информира за реализираниот проект Детско каче на Рингераја.мк

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Зимска разгледница

Автор: Детско катче | 27.11.2013
image

Најубаво ни е во зима...

image

Песничките на Twins

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Дојди, дојди Дедо Мраз

Автор: Детско катче | 19.12.2010
image

Новогодишни песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Новогодишна желба

Автор: Детско катче | 26.12.2010
image

За Нова Година посакувам...

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Заборавен дедо

Автор: Детско катче | 21.11.2010
image

Ах дедо, дедо...

СИ ИГРАМЕ

Необична тропалка

Автор: Детско катче | 21.11.2010
image

Истражувачки игри

СТРАНА 5 ОД 20


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?