|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Правила на приватност

Автор: Редакција Рингераја | 2.9.2020
image

Правила на приватност на порталот Рингераја.мк

СРЕЌЕН 12-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2021
image

Денес ставаме 12 свеќички на твојата роденденска торта и ти посакуваме: ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

СРЕЌЕН 5-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК!

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2014
image

Оваа година ставаме 5 свеќички на твојата роденденска торта, дуваме најсилно и најдлабоко од градите и ти посакуваме- ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

Рингераја доби Национална награда за ООП

Автор: Министерство за економија на Р.М | 26.10.2011
image

Координативното тело за општествена одговорност на претпријатијата (ООП) денес, 26 октомври 2011 година, на 10 претпријатија им ја додели Националната награда за ООП за 2010 година. Уште 26 претпријатија добија плакети за постигнувањата во ООП.

Општи услови за користење на форумот

Автор: Редакција Рингераја | 7.12.2014
image

Ревидирано на 9. септември, 2011 година

Рингераја - промотивно видео

Автор: Редакција Рингераја | 5.3.2011
image

Заедно, Ти, Јас ...тоа е приказната за нашето семејство - семеен портал www.ringeraja.mk

Рингераја - приказна за нашето семејство!

Автор: Редакција Рингераја | 14.1.2011
image

Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош, Рингераја е радост, Рингераја е приказна за нашето семејство.

Зошто да се огласувате на Рингераја

Автор: Редакција Рингераја | 23.5.2020
image

10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?