|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Зошто да се огласувате на Рингераја

Редакција Рингераја, 23.5.2020
10 ДОБРИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ДА СЕ ОГЛАСУВАТЕ НА ИНТЕРНЕТ МЕДИУМОТ РИНГЕРАЈА.МК

image
/11


1. Рингераја.мк е најголем специјализиран веб портал за млади родители и трудници во Македонија

2. Рингераја е исклучително силна веб заедница, каде корисниците чувствуваат припадност и активно влијаат на содржината на порталот

3. На Рингераја и веруваат голем број деловни партнери

4. Месечно нашиот портал го посетуваат повеќе од 90.000 различни семејства (Извор: Google Analytics, 22 април -22 мај 2020 година)

5. Рингераја ви нуди разновидни начини на огласување и технички совети за избор на оптимална форма на огласување и негово соодветно позиционирање со цел да се постигнат посакуваните резултати

6. Рингераја нуди огласување преку едукативни содржини

7. Рингераја нуди таргетирано огласување на популацијата меѓу 20 и 39 години со надпросечно образование

8. Огласувањето може да се одвива на неколку пазари истовремено (можност вашите маркетинг активности да бидат исти на следниве пазари: СловенијаХрватскаСрбијаБосна и Херцеговина и Италија). 


9. Статистиката на успехот ја мериме од првиот момент на објавување на огласот, па се до неговиот крај. По завршувањето на маркетинг активностите Ви праќаме извештај за успехот на огласувањето.

10. Важни факти за огласувањето на Рингераја се: верни корисници, брзи и мерливи ефекти и задоволни клиенти на кои за кратко време им се враќа инвестицијата.

 

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
2
Рингераја времеплов
По што ќе ја паметиме годината која изминува?
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Среќата и парите
Еца

Дали парите се предуслов за среќа?

Да (23%)

Не (50%)

Можеби (27%)


Број на сите гласови: 60

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!