|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Редакција или Ви е потребна некоја помош од нас?

image
/11


За се што имате потреба, Ве молиме контактирајте не, нашиот тим со задоволство ќе Вe услужи.

 

> Претпријатие

   Дану Медиа д.о.о.е.л. Скопје

   Ул. бул Партизански одреди бр.155/1 мез.3 Скопје

   E: info@ringeraja.mk

 


 > Генерален директор за Македонија

    Барбара Синадиноска

E: barbara.sinadinoska@danu.biz

Tel: +389 78 358 786

 

 

 > Главен и одговорен уредник

   Барбара Синадиноска

   E: barbara.sinadinoska@danu.biz

   Tel: +389 78 358 786

 

> Дану Филантропија ЈИЕ
   E:filantriopija@ringeraja.mk

Правила на користење
Последна верзија: 8. март 2010.
3
Љубоморен лабрадор повреди две близначки д...
Новородените сестри близначки биле осудени на смрт од семејното куче лабрадор, кога нивната мајка накратко ја напуштила ...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

uspivanje na deteto
LIUBICAvo raka so nisjane (25%)

samo vo krevece da se ostava (66%)

tapkanje po gazeto (9%)


Број на сите гласови: 65

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!