|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СРЕЌЕН 12-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК

Барбара, Редакција Рингераја, 5.3.2021
Денес ставаме 12 свеќички на твојата роденденска торта и ти посакуваме: ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

image
Среќен роденден Рингераја.мк
/11Замисли нешто најубаво, најслатко, додади на тоа бесконечност, прошири го со вечност и украси го со ѕвезди.

Ете тоа се нашите желби за твојот роденден, мила наша Рингераја.мк!


Во изминатите дванаесет години беше секогаш тука, кога си ни потребна. На твоите страници се испишани сите наши таги и радости, дочекани се многу бремености, родени многу бебиња, исплакани се оние кои повеќе ги нема меѓу нас. Ти си нашето цврсто стебло, а ние твоите гранки, кои секоја година се повеќе се разгрануваат.


Една и единствена, најсакана и најдобра Рингераја.мк:


Како подарок за твојот 12-ти роденден ти ветуваме - Ќе продолжиме секојдневно да ги вртиме твоите страници, ќе продолжиме да се радуваме, да плачеме и да тагуваме тука.

 

Велат, твоето богатство се цени според тоа колку пријатели имаш.

Рингераја.мк е богата.

Рингераја.мк е НАШЕТО ГОЛЕМО СЕМЕЈСТВО!


Фејсбук страница - 60057 следачи

Регистрирани корисници - 81129 членови

Инстаграм страница - 1686 следачи

 

Следете ја Рингераја.мк на Инстаграм


 

Даниел Кајмакоски: Станав Златно Славејче ...
Даниел Кајмакоски ја промовираше заедничката песна со хорот Златно Славејче - „Секој го снима својот филм“
4
Одведи го своето семејство на одмор
Гласај за најдобрите семејни туристички аранжмани и одведи го своето семејство на бесплатен одмор!
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koe e poubavo ime
BARBARITA

koe e poubavo ime

Denis (19%)

Dario (81%)


Број на сите гласови: 114

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!