|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Проектот „Детско катче“ на албански јазик на интернет-страницата Рингераја.мк го овозможи Министерство за култура на Република Македонија, како проект од национален интерес во културата за 2015 година

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Мина Димитриевска

МЛАДИ ТАЛЕНТИ

Избираме најубава творба: Лука Крстевски

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Лука Крстевски

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Викторија Богојевска

image

Од 29ти Август во Рамстор Мол дојдоа џинови, врколаци, сирени, чудовишта со повеќе глави и многу други митски суштества кои ги изненадија посетителите во трговскиот центар, а најмногу ги заинтересираа најмладите.

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Разговор со деновите

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Пу, пу, не важи

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Детско лето

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2014
image

Детски песнички

image

Учебната година полека но сигурно се дотркала до крајот. Летото ширум ги отвори своите врати, канејќи не да уживаме во природните убавини...

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

СТРАНА 1 ОД 20


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?