|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Бијонсе се врати во топ форма!

Автор: Редакција Рингераја | 24.8.2012
image

Бијонсе изгледа особено фантастично, бидејќи стана мајка пред само седум месеци. Погледнете ги фотографиите:

Двојнички меѓу холивудските убавици

Автор: Редакција Рингераја | 20.8.2012
image

Иако секоја од нив се труди да биде оригинална и неповторлива, холивудските убавици често го копираат имиџот на други познати личности. Погледајте ја нашата Топ 5 листа на ѕвезди двојнички

Наоми Кембел го надвладеа губењето на косата!

Автор: Редакција Рингераја | 11.8.2012
image

Наоми Кембел со својата гламурозна појава во јавност ја фрли во втор план приказната за губењето на косата, која ги преполни медиумите во последните неколку денови

Кејт Мидлтон: Најдобро облечена жена на светот

Автор: Редакција Рингераја | 5.8.2012
image

Нејзиниот уникатен стил предизвика Кејт ефект - милиони жени во светот се обидуваат да го копираат нејзиниот изглед

Северина во секси издание во спотот за Италиана

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2012
image

Северина е Thelma, а Ана е Louis во спотот за песната Италиана. За разлика од нив, тие нема да завршат во провалија туку ќе носат веселба и луда забава на секое место кое ќе го посетат

Фотографии од секси турчинот Бали Бег

Автор: Редакција Рингераја | 13.6.2012
image

Burak Ozcivit е името на глумецот кој го толкува Бали Бег во серијата Величествениот. Погледнете ги фотографиите на овој секси турчин

Фотографии од свадбата на Елена Ристеска

Автор: Редакција Рингераја | 9.6.2012
image

Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена веселба

Фотографија: Елена Ристеска во невестински фустан

Автор: Редакција Рингераја | 8.6.2012
image

Вечерва Елена Ристеска и Бојан Ивановски уживаат во свадбената веселба со своите најблиски во хотелот Александар Палас. Погледнете ја фотографијата од нивниот прв свадбен танц

Бијонсе изгубила 27 килограми, јадејќи марулка

Автор: Редакција Рингераја | 28.5.2012
image

Бијонсе се врати во форма! На нејзиниот прв настап по породувањето, во казиното и хотелскиот комплекс „Ravel“ во Атлантик Сити, им се обрати на обожавателите “Морам да кажам дека се чувствувам многу добро што повторно сум дома, на сцената.”

Зад младешкиот изглед на Викторија стои овца

Автор: Редакција Рингераја | 21.5.2012
image

ЧУДОТВОРНА СОСТОЈКА! Освен измет од славеј и пчелин отров, кои Викторија досега ги ставаше на лицето, сега почна да користи и серум од злато и овча постелка

СТРАНА 3 ОД 5


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?